| Размер на екрана, inch | 32" (81.28 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Smart функция | webOS Smart TV |
| Честота, Hz | 50Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | Clear Voice III |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 2 HDMI, 2 USB, Digital Audio out |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 27 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 73.6 x 18.0 x 46.4 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 200 mm |
| Приложение | за бизнеса |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана, inch | 32 |
| Технология | LED |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Smart функция | Да |
| Честота, Hz | 50 |
| Мрежа | Да |
| Bluetooth | Да |
| Безжична мрежа | Да |
| Консумация, kWh/1000h | 27 |
| Енергиен клас | F |
| Подкатегория | Телевизори 32" |
| Цвят | Black |
| Приложение | за бизнеса |
| Тегло | 5.95кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Резолюция | Full HD (1920x1080) |
| Smart TV | Да |
| HDMI портове (count) | 2 |
| Операционна система | webOS |
| HDR поддръжка | Active HDR |
| Wi-Fi | Да |
| Bluetooth | Да |
| USB портове (count) | 1 |
| VESA монтаж | 100x100 |
| Тегло | 5.95кг |
LG 32LQ631C0ZA 32" LED Full HD телевизор – Умен телевизор за всяка стая
Ключови Предимства
- Active HDR — Оптимизира яркостта и контраста кадър по кадър за по-реалистична визия.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
| Размер на екрана | 32" |
| Smart TV | Да |
| Честота на опресняване | 50 Hz |